Harita mühendislik hizmetleri veren şirketimizi sektöründe her an bir adım daha ileri taşıyarak sahip olduğumuz tecrübemizle siz değerli müşterilerimize daha kaliteli, daha hızlı ve daha ekonomik hizmet vermektir.

Hızlı İletişim

Hacıhalil Mahallesi 1222 Sokak Selami Yılmaz İşhanı No:13 Kat:3 No:15 Gebze / Kocaeli

Pzt-Cum : 09.00-17.00

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

30. hizmet yılını yaşayan firmamız 1994 yılında kurulmuştur. Şirket kurucuları müteşebbis ruhlarını, gayretlerini, geniş enerji potansiyellerini, samimiyet ve dürüstlüklerini sermaye olarak birleştirerek, hizmet hayatında güç birliği oluşturarak kurmuş oldukları DATA HARİTA İnş. San ve Tic. Ltd. Şti. çatısı altında, firmanın ana hedeflerini ve hizmet prensiplerini kalite standartlarında üretim ve zamana saygı olarak belirlemişlerdir.

Müşteri memnuniyetini çalışma hayatında ilke ve prensip edinen yönetim; Kalite Standartlarında yönetim şeklini oluşturarak toplam kaliteyi yakalama gayretlerini günümüze kadar devam ettirmişlerdir. Zaman içerisinde kalite yönetim sistemi ile birlikte teknolojisini de güncelleyen firmamız bilgi birikimini, yönetim anlayışı ve teknolojik gelişimle birleştirmiş; güçlü idari ve mali yapısı yanında, geniş imkanlar sunan teknolojik gücü sayesinde sektör piyasasında tercih edilen firma konumuna yükselmiş bulunmaktadır.

Harita Mühendislik hizmetleri  konusunda hizmet veren firmamız, bu güne kadar özel sektöre yaptığı çeşitli hizmetlerin yanında Kamu Kurum ve Kuruluşlarına yaptığı Nazım ve Uygulama İmar Planları, her ölçekteki  İmar Uygulamaları, Halihazır Haritalar, Sayısal Kadastral Haritalar,Sayısallaştırma ve Coğrafi Bilgi Sistemi uygulamaları ile öne çıkmış, bir çok paket projede ham araziden iskan onayına kadar geçen proje üretim sürecinde aktif rol almış bulunmaktadır.

DATA HARİTA, 30 yılı aşan teknik donanım ve yapısal bilgi birikiminin verdiği güveni tüm dost ve müşterileri ile paylaşarak, gelecekte daha farklı hizmet ve üretim faaliyetlerini de hizmet ağına katma azim ve gayretle yarınlara koşmaktadır.

img

Her türlü proje ve hizmetimizle ilgili bizi arayın...

Data Harita

Çalışma Prensiplerimiz

img
process
01

Tecrübe & Deneyim

1994'ten bu yana sektörümüzde hizmet vermekteyiz.

process
02

Kaliteli Hizmet

Sizlere hep daha iyisini, en kaliteli şekilde sunmaktayız.

process
03

En uygun çözüm senaryosu

Sorunlarınıza farklı şekillerde ve en uygun çözümler sunmaktayız.

process
04

%100 Müşteri memnuniyeti

Aldığınız hizmetten memnun kalacaksınız!

Blog & Haberler

Güncel Blog & Kurumsal Haberler

Bültenimize kayıt olun,
Bizden haberiniz olsun!