Harita mühendislik hizmetleri veren şirketimizi sektöründe her an bir adım daha ileri taşıyarak sahip olduğumuz tecrübemizle siz değerli müşterilerimize daha kaliteli, daha hızlı ve daha ekonomik hizmet vermektir.

Hızlı İletişim

Hacıhalil Mahallesi 1222 Sokak Selami Yılmaz İşhanı No:13 Kat:3 No:15 Gebze / Kocaeli

Pzt-Cum : 09.00-17.00

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

30. hizmet yılını yaşayan firmamız 1994 yılında kurulmuştur. Şirket kurucuları müteşebbis ruhlarını, gayretlerini, geniş enerji potansiyellerini, samimiyet ve dürüstlüklerini sermaye olarak birleştirerek, hizmet hayatında güç birliği oluşturarak kurmuş oldukları DATA HARİTA İnş. San ve Tic. Ltd. Şti. çatısı altında, firmanın ana hedeflerini ve hizmet prensiplerini kalite standartlarında üretim ve zamana saygı olarak belirlemişlerdir.

Devamını Oku
Vizyon ve Misyonumuz

Vizyon ve Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası müşteri ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilecek projelerin, harita mühendislik hizmetlerini sunarak projelerin hızlı ve doğru bir şekilde ilerlemesinde yer almak, Sektörümüzde tüm müşterilerimiz tarafından ilk akla gelen partner olmak, ‘‘Profesyonel ölçüm hizmetleri’’ sloganıyla uzman kadromuzla ve yenilik hedeflerimizle profesyonelliğin farkını müşterimize hissettirmek, Bizim için çok önemli olan; saygınlık, dürüstlük, güvenilirlik ve dakiklik kavramlarının şirketimizle bir anılmasıdır.

Devamını Oku
Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kalite yönetim sistemi performansının ölçümlerinden biri olarak, kuruluş, müşteri şartlarının karşılanıp karşılanmadığı hakkındaki müşteri algılaması ile ilgili bilgileri izlemelidir.

Devamını Oku
Referanslarımız

Referanslarımız

Firmamızın kalite ve güvenilirliği konusundaki taahhütleri, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve başarıyla tamamlanan projelerimizle bir kez daha kanıtlanmıştır. Referanslarımız, iş ortaklarımızla kurduğumuz sağlam ilişkileri yansıtmakta ve sunduğumuz çeşitli hizmetlerin başarılı sonuçlarına işaret etmektedir.

Devamını Oku
img

Her türlü proje ve hizmetimizle ilgili bizi arayın...

Data Harita

Çalışma Prensiplerimiz

img
process
01

Tecrübe & Deneyim

1994'ten bu yana sektörümüzde hizmet vermekteyiz.

process
02

Kaliteli Hizmet

Sizlere hep daha iyisini, en kaliteli şekilde sunmaktayız.

process
03

En uygun çözüm senaryosu

Sorunlarınıza farklı şekillerde ve en uygun çözümler sunmaktayız.

process
04

%100 Müşteri memnuniyeti

Aldığınız hizmetten memnun kalacaksınız!

Blog & Haberler

Güncel Blog & Kurumsal Haberler

Bültenimize kayıt olun,
Bizden haberiniz olsun!